2012-Gece Saç Modelleri


 by Bonce Salons                                        by Trendy Hair

Akşam dışarı çıkacaksınız kıyafetlerine uygun saçı yapmak için kuaföre gitmeye vaktiniz yok, 2011 saç modelleri pratikliğiyle evde yapmanıza olanak sağlıyor.

Saç maşası yardımı ile iri dalgalı saçlara muhteşem bukleler yapmak birkaç dakikanızı alır. Saç maşası ve sprey yardımı ile süper şık buklelere sahip olabilirsiniz. Saçlarınızdan alacağınız rast gele tutamları spreyleyip sarın bir süre tutup bukleleri bozmadan açın parmağınızla bukleyi bir kez daha sarın yavaşça açın

by Lisa Sheperd                                                                 by Michael van Clarke

  Rock tarzı biraz dağınık tarz saç modeli istiyorsanız, düzleştirici ile saçarlınızın ucunu sarın aşağıya doğru hafifçe çekin, parmaklarınızla açın.

 

 

by Hairaisers                                                                       by Headmasters

Yarım kabarık saç modeli yapmak istiyorsanız bu görünüm anahtarı saçlara köpükle volüm vermek. Köpük uyguladığınız saçlarınızın başınızın üstündeki kısmı hafif kabartın daha sonra saçlarınızı toplayın. Diğer kısımlar dökülsün omuzlarınıza
 

    

by Lisa Sheperd                                                                  by Hair Arena   

Atkuyruğu yapmak için saçlarınıza sprey ve düzleştiriciden yardımı alın. Volümlü düzleştirilmiş saçlarınızı saç bağı ile toplayıp çevresiniz saç dolayın. Yada bir tutam örülmüş saçla at kuyruğu yaptığınız saçlarınıza daha şık bir görünüm sağlayabilirsiniz.

 by Web Collections                                                                                   by Sassoon Salon


Saçlarınız kısa ise daha da kolay, saçlarınıza köpükle hacim kazandırıp saç maşası ile şekillendirin.

     

  • Facebook
  •  

    Biz kadınız-Kadın sitesi  [güzellik]