Kadın Siteleri ve Biz Kadınız

Biz kadınız kadınlarımızın ve ayrıca olaylara kadın penceresinden bakmak isteyen erkek üyelerimizin de katıldığı güncel olayların konuşulup fikirlerin paylaşılıp, tartışıldığı tartışma ortamı sağlamaktadır. Biz kadınız kadınlar için dayanışma ve paylaşım sitesidir.

Kadın siteleri arasında farklı bir yere sahip olan bizkadiniz

Sizde bunu en iyi ben yaparım diyorsanız, örgü, dantel ve el işlerinizi sanata dönüştürürken diğer yandan gelirinizi artırmak istiyorsanız bu dayanışma portalına katılın. Hepimizin herkes tarafından çok beğenilen lezzetlerimiz, ürettiklerimiz yok mudur? Kimimizin portakallı keki, bazılarımızın örgü,dantel işleri ya da kendi yaptığımız takılar v.s bunlar uzar gider. Biz diyoruz ki işte bu ortamda bunları tanıtın. Üye olmadan bu güzellikleri duyurun,paylaşın. İstediğiniz iletişim aracını telefon, mail hangisini isterseniz bu size kalmış yazın. Sipariş alın ya da duyurun, sergileyin.

Sevgiyle ürettiklerinizden gelir elde edin. Kadınca sohbetlerimizin yanında para da kazanalım...

İlan Vermek için [*İLAN FORMU*]

Kadın olmanın güzelliğini her yaşta yaşamak için, doğal cilt maskeleri, makyaj bilgileri v.s kadınca bilgileri kapsayan zengin bir güzellik bölümüne sahiptir.

*Güzellik bölümüne gitmek için*

Kadının mutfaktaki hünerlerini sergilediği yemek tarifleri bölümü, lezzetli pratik yemek tariflerine sahiptir. Kadınların mutfaktaki ideal yardımcıları.

*Yemek tarifleri bölümüne gitmek için*

*Bu konudaki diğer başlıklar*

*Kadın Sitesi-Bizkadınız*

*Kadın Portalı - Biz kadınız*


*Ana sayfaya geri dönmekiçin*