2011 En iyi Ünlü Saç Rengi


 

Sarı, siyah, karamel, kızıl saç renginin trend olduğu 2011-2012 Sonbahar, Kış saç renklerinde seçimleri en çok beğenilen ünlüler ve saç renkleri.
Zaman, zaman saçlarının rengini değiştiren ünlüler, cilt rengine uygun, hayranlarının en çok beğendiği saç rengine tekrar, dönüş yapıyorlar.
Sarı saç rengi tüm zamanların en baştan çıkarıcı renk tonlarından biri olarak, kabul edilmiş ve birçok ünlü geçmişten bugüne sarı saç rengini tercih etmişlerdir. Sarı ışıklı saçları ile markalaşan Jennifer Aniston, altın sarısı saç renginin en güzel, modern örneklerinden.
Keri Hilson saçlarının üst katmanlarında sarıyı, altlarda ise koyu renk saç rengini tercih ediyor. Güçlü bir kontrast yakalayarak, tarzını yansıtıyor.

 

 

 

Eva Mendes kahverengi saç renginin açık sarı tonlarda ışıklandırılmasını tercih etmiş. Mila Kunis kahverengi saç rengini, saç uçlarına doğru açıklaşan, karamel renkle ışıklandırmış. Her ikisi de, sıcak saç tonlarını en güzel taşıyan ünlerden.

 

 

En derin siyah kömür rengi çok çekici, doğal görünümü ile esmer tenli olan Kim Kardashian ve Ciara için mükemmel seçim.

 


Kızıl hatta kırmızı Rihanna, gibi sıra dışı giyim tarzına sahip güzel sarkıcının, tarzını destekleyen saç rengi çok çekici cesur bir seçim. Hayley Williams da parlak kırmızı saç rengi ile göz ve ten rengini ortaya çıkarmış, en iyi kızıl saçlı ünlülerden.

     

  • Facebook
  •  

    Biz kadınız-Kadın sitesi  [güzellik]