Kadın Siteleri içerisinde Biz Kadınız

Kadın siteleri arasında farklı bir yere sahiptir biz kadınız. Kimi zaman dizilerden konuşuyoruz, kimi zaman siyasetten. Bazen yaşam projelerimizi sergilemek istiyoruz, el işi, örgü, dantel modelerini, bazen mutfaktaki hünerlerimizi. Kah gülmek için bir kahve arıyoruz, kah dert anlatmak için bir dost bakışı. Biz kadınız. Kendimizi ifade etmenin türlü yollarını tadarken, başkalarının dilinden yeni bakış açıları edinmek, dahası ekran karşısında aktif kullanıcı olmak istiyoruz.
Biz kadınız. Hiçbir kısıtlama olmadan kendi kendini geliştiren bir oluşum istiyoruz. Konuşmak istediğimiz herhangi bir konuda bir başlık açmak, dahası başka kadınların o başlık üzerine söyleyeceklerini okumak istiyoruz..

Biz kadınız. Bizim için varolan, tüm sürecinde etkin olabileceğimiz ve gelişip değişirken bizi dönüştüren bir site yazarı olmak istiyoruz. Eğer ben de kadınım diyorsanız, biz kadınız. -Başlık açmak, yorum yapmak,örgü, dantel, el işi v.s ilan vermek, güzellik, makyaj, yemek tarifleri, moda, sağlık, güncel kültür ve sanat haberleri...uzar gider.


Biz kadınız.Her kadın üretkendir, ürettiklerinden gelir elde etmelidir düşüncesiyle, ücretsiz üyeliksiz ilan kısmına sahiptir.

İlan Vermek için [*İLAN FORMU*]

Bu konudaki diğer başlıklar

*Kadın Siteleri ve Bizkadınız*

*Kadın Sitesi-Biz kadınız*

*Ana sayfaya geri dönmekiçin*