Güzellik-Makyaj-Cilt Bakımı-Saç Bakımı......

2012 Toplu Saç Modelleri

2012 kışında kabarık toplu, örgülü saç modelleri trend olmaya devam ediyor. Sıkı, sıkı geriye çekilmiş, atkuyrukları, dağınık veya düzenli, örgülü saç toplamaları gündüz ve gece kıyafetlerinde kadınları şıklaştırıyor.


2012 saç toplamaları kuaför yardımı olmadan yapılabilir modelleri, romantik, çarpıcı görüntüleri ile hepimizin kolaylıkla yapabileceği seçenekleri sunuyor.
Saçınız dalgalı ise sıkı toplama için, saçınızı düzleştirip sıkıca tepede toplayarak sade şık, çekici bir at kuyruğunu kolayca yapabilir..

Yağlı Ciltler İçin Bal ve Badem

Cildinizin ihtiyaçları var. Mineraller, vitaminler ile kusursuz bir cilt için bol, bol su. Kuru cilt, karma, yağlı cilt, her cilt tipine uygun bakım gerekiyor. Ama yağlı ciltteki, siyah nokta ve sivilce sorunu çoğu zaman çok can sıkıcı olur...

2011 En iyi Ünlü Saç Rengi

Sarı, siyah, karamel, kızıl saç renginin trend olduğu 2011-2012 Sonbahar, Kış saç renklerinde seçimleri en çok beğenilen ünlüler ve saç renkleri.
Zaman, zaman saçlarının rengini değiştiren ünlüler, cilt rengine uygun, hayranlarının en çok beğendiği saç rengine tekrar, dönüş yapıyorlar.
Sarı saç rengi tüm zamanların en baştan çıkarıcı renk tonlarından biri olarak, kabul edilmiş ve birçok ünlü geçmişten bugüne sarı saç rengini tercih etmişlerdir...

2011-2012 Sonbahar Kış-At Kuyruğu Modelleri

Podyumlarda, kırmızı halıda her yerde klasik atkuyruğu 2011/ 2012 Sonbahar, Kış saç modeli trendlerinden.
Yapılışının çok pratik olması, kuaföre gitmeden hızlıca evde yapılabilir olması,  masum çekici, sportif her kıyafette farklı, şaşırtıcı oluşu süper saç modellini podyumdan, sokağa taşıdı.
Dağınık veya şık modelleri ile ünlülerinde tercihi olan atkuyruğu farklı mükemmel, bakımlının çekiciliği kadar, dağınık salkım saçak toplamalarda bir o kadar cazibe katıyor...

2011–2012 Sonbahar Kış Saç Modelleri

2011-2012 Sonbahar / Kış saç modasında saçlar, doğal zahmetsiz, her saç tipine, her boy saça uygun modellere sahip. Serbest akan modeller Chloe, D & G veya örgülü Lanvin, dağınık Michael Kors, Chanel topuzlar saçlara romantiklik katıyor.
Tepeye hafif volum verilerek toplanan saçlar Valentino ve Nina Ricci, saç aksesurları ile son derece şık, sevimli görüntüler ortaya çıkarıyor.
Uzun saçlarda bolca kullanılan saç aksesuarları gece ve gündüz kıyafetlerine uygun...

Ünlülerin Sütçü Kız Saç Modeli

Bu sıcak havlarda saçlarınızı yüzünüzden, boynunuzdan uzak tutmak, yüzünüzün güzelliğini ortaya çıkarmak isterseniz. Sahile, plaja giderken fazla çaba harcamadan tıpkı ünlülerin yaptığı gibi saçlarınıza sütçü kız modeli uygulayabilirsiniz.
Sütçü kız modelini uygulama son derece kolay. Yapmanız gereken saçlarınız iki ayırın, iki bölümü sıkı birer örgü yapın. Örgüleri elastik bir bantla bağladıktan sonra ördüğünüz saçlardan birincisini ters çevirip toklarla tepede tutturun...

Vanessa Hudgens-Yeni Saç Modeli

Vanessa Hudgens yeni filmi Gimme Shelter da hamile genç bir kaçağı canlandırıyor. Yeni rolü için göz alıcı saçlarını kestirdi. ..

Ünlülerin Çekici Atkuyruğu Modelleri

At kuyruğu ile nasıl daha modern çekici olacağınızı ünlülerin toplu saç modellerini deneyerek yakalayabilirsiniz.
Uzun şık saçlar için muhteşem atkuyruğu modelleri...

Jennifer Aniston-Yeni Saç Rengi

Sarı saçları markalaşan Jennifer Aniston son filmi “Horrible Bosses’ “ Korkunç Patronlar”  da  saçlarını kahverengiye boyattı. Saçlarını peruk kullanmak yerine koyultan sanatçı, agresif bir diş hekimini canlandırdığı filmde koyu saçların canlandırdığı karaktere daha uygun olduğu görüşünde...

2011 Yaz Saç Modelleri–Toplu Saçlar

Yaz sıcaklarının bastırdığı şu günlerde, saçlarınızın ensenizi yakmaya başladığı bu mevsimde, 2011 yaz toplu saç modası sizi rahatlatıyor. Saçlarınıza şık toplama modelleri uygulayıp 2011 yaz saç modasını takip edebilirsiniz.
Bu sezon zamanınızı fazla harcamandan, toplu saçlar yapabilirsiniz. Mükemmel bir görüntü yakalamanız hiç şart değil dağınık toplu saçlar, yarım toplu yada, sıkı sıkı toplanmış balerin saç topuzları, yada örgülü saç topuzları, at kuyruğu şeklinde...
[1] [2] [3] [4] [5] [6] [7]


Anahtar Kelimeler : cilt bakımı, dogal cilt bakımı, dogal cilt maskeleri, ciltteki lekeler, ciltteki gözenekleri sıkılaştırmak için, ciltteki siyah noktalar, beyaz cilt için, makyaj, makyaj nasıl yapılır, makyaj modası, makyaj moda, saç bakımı, saç bakımı nasıl yapılır, saçları güçlendirmek için, saçların parlak olması için, saglıklı saçlar için öneriler, fondöten, fondöten seçimi, fondöten nasıl kullanılır, allık, allık seçimi, allık sürme, eyeliner, eyeliner nasıl sürülür, eyeliner sürme, el bakımı, el bakımı nasıl yapılır, ayak bakımı,