2011–2012 Sonbahar Kış Saç Modelleri


 

2011-2012 Sonbahar / Kış saç modasında saçlar, doğal zahmetsiz, her saç tipine, her boy saça uygun modellere sahip. Serbest akan modeller Chloe, D & G veya örgülü Lanvin, dağınık Michael Kors, Chanel topuzlar saçlara romantiklik katıyor.

 

Tepeye hafif volum verilerek toplanan saçlar ve Nina Ricci, saç aksesurları ile son derece şık, sevimli görüntüler ortaya çıkarıyor.
Uzun saçlarda bolca kullanılan saç aksesuarları gece ve gündüz kıyafetlerine uygun sade veya parıltılı seçenekleri ile saç güzelliğine güzellik katıyor.
Kısa saç modellerinde ıslak, dağınık, doğal saçlar, yüz güzelliğini ortaya çıkaran pratik, yapımı çok basit modellerden oluşuyor.

Örgü SaçlarUzun saçlar için örgülü saç, 2011-2012 sonbahar / kış da çok daha baskın durumda. Örgü saçlarda sınır tanımayan modacılardan. Lanvin veya Cacharel, Kenzo, Y3 yenilikçi, farklı stiller ile örgülerde muteşem görüntüler ortaya çıkarmışlar.

 

Kısa Saç Modelleri
Kısa saç her zaman ki gibi kadını taze ve genç ama inanılmaz çekici gösteren modelleri 2011-2012 Sonbahar / Kış saç modasında çok yer alıyor. Kısa saçın kullanım kolaylığı, ve pratkliği 2011-2012 Sonbahar / Kış saç modellerini rahatça uyğulama olanağı sağlıyor.

 

Kısa saçlarda uzun saçlarda olduğu gibi doğal Balmain, Anna Sui oldukça dağınık saç modellerini uygulamışlar. Ancak, kısa saç ile ilgili en iyi şey ıslak saç modelleri olmalı. Oscar Renta, Hermes te olduğu gibi, sadece bir yan ayrıp ellerinize aldığınız jöle düzenleyerek alımlı saçlar ortaya çıkarmak olmalı. 2 dakikada çok şık saçlara sahip olabilirsiniz.

 

     

  • Facebook
  •  

    Biz kadınız-Kadın sitesi  [güzellik]